Kontakt
  Kadra pedagogiczna
  Pedagog / Logopeda
  Centrum rescueLAB
  BEZPIECZNA SZKOŁA
  Biblioteka
 
 
  Prawo wewnątrzszkolne
  Zajęcia pozalekcyjne
  Informacje dla rodziców
  Samorząd Uczniowski
  Konkursy Przedmiotowe
  Pielęgniarka
  Plan lekcji
  Doradztwo zawodowe
  WOLONTARIAT
  Ochrona Danych Osobowych
  REKRUTACJA
  Świetlica
  Zdalne nauczanie
 
 
  Wykaz podręczników


Przekaż 1% podatku
swojej szkole!


Stowarzyszenie
"Przyjazna Szkoła"

 
Aktualności > Dzień Edukacji Narodowej
   
13.10.2020
Dzień Edukacji Narodowej

Szanowni Państwo, Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy Oświaty, Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w tym bardzo trudnym dla Nas wszystkich czasie składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim tym, którzy realizują i wspierają dzieło edukacji. Dzisiejszy dzień nie jest jedynie świętem nauczycieli. To święto całej szkolnej społeczności: nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, uczniów i ich rodziców.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za zaangażowanie w pracę na rzecz naszej szkoły, Szkoły Podstawowej nr 10 w Stargardzie.
Nauczycielom i Wychowawcom życzę zadowolenia z pracy, wytrwałości w przekazywaniu wiedzy i kształtowaniu postaw młodego pokolenia, satysfakcji z odkrywania talentów i z osiąganych wyników.
Wszystkim Pracownikom Oświaty życzę radości z wykonywanego zawodu, radości z codziennego przebywania z uczniami i z uczestniczenia w tworzeniu ich przyszłej drogi edukacyjnej.

Rodzicom życzę wytrwałości i cierpliwości w spieraniu dzieci, natomiast uczniom niesłabnącej motywacji w zdobywaniu wiedzy i umiejętności.

Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym będą radosne, spokojne, pełne zadowolenia i współpracy, gdyż to my ponosimy odpowiedzialność za edukację i wychowanie naszych przyszłych pokoleń.

dyrektor szkoły
W. Niewiadomska