Aktualności > Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Szanowni Państwo, Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy Oświaty, Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w tym bardzo trudnym dla Nas wszystkich czasie składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim tym, którzy realizują i wspierają dzieło edukacji. Dzisiejszy dzień nie jest jedynie świętem nauczycieli. To święto całej szkolnej społeczności: nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, uczniów i ich rodziców.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za zaangażowanie w pracę na rzecz naszej szkoły, Szkoły Podstawowej nr 10 w Stargardzie.
Nauczycielom i Wychowawcom życzę zadowolenia z pracy, wytrwałości w przekazywaniu wiedzy i kształtowaniu postaw młodego pokolenia, satysfakcji z odkrywania talentów i z osiąganych wyników.
Wszystkim Pracownikom Oświaty życzę radości z wykonywanego zawodu, radości z codziennego przebywania z uczniami i z uczestniczenia w tworzeniu ich przyszłej drogi edukacyjnej.

Rodzicom życzę wytrwałości i cierpliwości w spieraniu dzieci, natomiast uczniom niesłabnącej motywacji w zdobywaniu wiedzy i umiejętności.

Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym będą radosne, spokojne, pełne zadowolenia i współpracy, gdyż to my ponosimy odpowiedzialność za edukację i wychowanie naszych przyszłych pokoleń.

dyrektor szkoły
W. Niewiadomska