Aktualności >

14.02.2021

Karnawał to czas zabawy, kolorowych strojów, bajecznego wystrój sal, skocznej muzyki– w takiej atmosferze bawiły się dzieci podczas balu karnawałowego. Faktem jest, że ten rok jest szczególny ze względu na wyjątkowość sytuacji, ale staramy się, aby nasze dzieci tego nie odczuły. Bal jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Pojawiły się kotki, tygryski, małpki, gepardy, węże, misie. Oprócz nich nie zabrakło księżniczek, wróżek, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana i wiele, wiele innych postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno! Uśmiech nie znikał z dziecięcych twarzy, mimo chwilowego zmęczenia. Nie zabrakło również konkursów, w których uczniowie chętnie uczestniczyły, dopingując się wzajemnie. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym maluszkom. Była to niewątpliwie świetna okazją do integracji i pozostawiła ona wiele niesamowitych wrażeń.

Następny bal już za rok!!!