Aktualności > SUKCESY PLASTYCZNE NASZYCH UCZNIÓW W XIV POWIATOWYM KONKURSIE NA KOMIKS.

22.02.2021
SUKCESY PLASTYCZNE NASZYCH UCZNIÓW W XIV POWIATOWYM KONKURSIE NA KOMIKS.

W dniu 17 lutego 2021 roku w sali Starostwa Powiatowego w Stargardzie podsumowano XIV Powiatowy Konkurs na Komiks, pt.: „STARGARD KOMIKSEM MALOWANY”. Konkurs odbył się pod honorowym patronatem Starosty Stargardzkiego Pani Iwony Wiśniewskiej. Organizatorem konkursu był Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Stargardzie. W konkursie udział wzięło 36 uczestników indywidualnych ze szkół Powiatu Stargardzkiego. W kategorii szkół podstawowych główną NAGRODĘ zdobył WIKTOR SALWIN z klasy VI a. WYRÓŻNIENIA otrzymali: ADA MOŁCZAN -KAMIŃSKA, ZOFIA SEKUŁA, MARTYNA TYCZKOWSKA i WIKTOR PODLEWSKI, uczniowie klasy VI a . Prace konkursowe zostały wykonane na lekcjach plastyki pod kierunkiem nauczyciela Sławomira Nowickiego. Wystawa KOMIKSÓW w Galerii Sztuki im. Jerzego Wąsiewicza w Starostwie Powiatowym w Stargardzie potrwa do końca marca 2021 roku.