Aktualności > #CoNajmniej1

05.05.2021
#CoNajmniej1

Szanowni Państwo,

Nasza szkoła bierze udział w projekcie #CoNajmniej1, organizowanym przez Młodzieżowy Zespół Doradczy Prezydenta Miasta Stargard. Akcja polega m.in. na praktycznym przeciwdziałaniu zanieczyszczaniu Ziemi, promowaniu właściwych postaw i ekologicznej świadomości poprzez serię postów zamieszczanych na oficjalnych profilach Młodzieżowego Zespołu Doradczego prezydenta Miasta Stargard na Facebooku oraz Instagramie.

Podczas wyjścia z domu na spacer zachęcamy aby w dniach od 04.05.2021 do 15.05.2021 posprzątać #CoNajmniej1 „odpadek” napotkany na drodze. Podczas realizowania przedsięwzięcia proszę zrobić zdjęcie i odesłać do wychowawcy.

Wzięcie udziału w akcji jest jednoznaczne ze zgodą na publikację udostępnianych materiałów na oficjalnych profilach Młodzieżowego Zespołu Doradczego Prezydenta Miasta Stargard na Facebooku oraz Instagramie. Zachęcamy do wzięcia udziału i życzymy fajnej zabawy ;)

Pozdrawiamy!