Aktualności > Wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego Smętowice

07.06.2021
Wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego Smętowice

28 maja uczniowie z klasy II a i III a wybrali się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego w Smętowicach. Tam pod czujnym okiem pani gospodyni mogli poznać i podziwiać zwierzęta egzotyczne, ale i te znane z polskich zagród. W przerwach między zabawami na ogromnym placu zabaw, na którym znajdują się statek piracki, poduchy dmuchane, kosmos, mnóstwo zjeżdżalni, boisko do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki, dzieci chętnie wracały do zwierząt robiąc pamiątkowe zdjęcia z tymi, które wybrały. Czas spędzony na świeżym powietrzu w otoczeniu gospodarstwa agroturystycznego był wspaniałą rekompensatą i relaksem po nauce zdalnej. Dzieci mogły wyszaleć się do woli, a w głowach snują się plany powtórnej wizyty w gospodarstwie. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii.