Aktualności > KLASA IA W ,,MAGICZYM ZAKĄTKU”

14.06.2021
KLASA IA W ,,MAGICZYM ZAKĄTKU”

Uczniowie klasy 1 „A” wybrali się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego  ,,Magiczny Zakątek” w Tarnówku.  Na terenie gospodarstwa dzieci korzystały z bogato wyposażonego placu zabaw, jeździły na gokartach, hulajnogach, miały również okazję zobaczyć  różne zwierzęta: pawie, papugi, owce, kozy, kucyki, osła, a nawet alpaki. Atrakcją niewątpliwie było dojenie ,,krowy”. Krowa, co prawda nie była prawdziwa choć naturalnych rozmiarów, ale kubeczek mleka trzeba było sobie naprawdę ,,udoić”.

Kolejną atrakcją wywołującą uśmiech na twarzach dzieci była przejażdżka „beczkami” i warsztaty pieczenia chleba. Zwieńczeniem tak miłego dnia spędzonego w otoczeniu przyrody było pieczenia kiełbasek. Pobyt w ,,Magicznym Zakątku” uważamy za udany!