Kontakt
  Kadra pedagogiczna
  Pedagog / Logopeda
  Centrum rescueLAB
  BEZPIECZNA SZKOŁA
  Biblioteka
 
 
  Prawo wewnątrzszkolne
  Zajęcia pozalekcyjne
  Informacje dla rodziców
  Samorząd Uczniowski
  Konkursy Przedmiotowe
  Pielęgniarka
  Plan lekcji
  Doradztwo zawodowe
  WOLONTARIAT
  Ochrona Danych Osobowych
  REKRUTACJA
  Świetlica
  Zdalne nauczanie
 
 
  Wykaz podręczników


Przekaż 1% podatku
swojej szkole!


Stowarzyszenie
"Przyjazna Szkoła"

 
Dokumenty > Zajęcia pozalekcyjne > Koła zainteresowań
   

Koła zainteresowań 2020/2021





Lp.

Prowadzący

Rodzaj zajęć

Dzień

Godzina

1

Wioleta Chybowska


Zajęcia wyrównawcze

wtorek

12.40-13:25 /  sala 36

2

Joanna Czechowska


Zajęcia wyrównawcze

poniedziałek

13.30 -14.15 / sala  12

3

Iwona Harasimowicz


Zajęcia wspierające dla uczniów -podział klasy na dwie grupy

czwartek

14.25-15.10 / sala 21

4

Marzena Kacperska


Koło rozwijające zainteresowania kl.III

poniedziałek

13:30-14:15 / sala 25

5

Beata Moral


Koło rozwijające zaintersowania kl. II

środa

12:40-13:25/ sala 33

6

Agnieszka Marcinkiewicz


Koło matematyczne kl.VI

poniedziałek

13.30-14.15 / sala 32

7

Agnieszka Sokołowska


Zajęcia wyrównawcze kl.I

czwartek

12.40-13.25/ sala 25

9

Małgorzata Nowak


Koło- Skoncentruj się!

środa kl.II

12.20-13.25 / sala 21

10

Sławomir Nowicki

Koło plastyczne kl.6


środa

13.30-14.15/ sala 34

11

Magdalena Piętka

Zajęcia wyrównwcze kl.I


piątek

8.50-9.35 / sala 9

12

Monika Berent

Koło biologiczno-ekologiczne kl.V/VI


piątek


12.40-13.25 /sala 27

13

Agnieszka Ratajczak

EKO- zajęcia 0 b


środa

13.30-14.30 /sala 13

14

M.Krawczyński

Przygotowanie uroczystości, apeli


  


15

Marta Szymańska-Burdziej

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego- indywidualne   

wtorek/ piątek

8.50-9.35/ 13.15-14.00

sala 36

16

Ewa Tuziemska

Zajęcia wyrównawcze kl.V/VI


wtorek

14.25-15.10/  sala 35

17

Ewelina Banach- logopeda


Zabawy logopedyczne, gry planszowe

środa

12.20-13.05/ gab.logopedy


18

Anita Sońko

,, Kodowanie na dywanie"

czwartek ,,0", I,II ,III

8.00-8.45 / sala  8